Konkurs Języka Angielskiego
English Pass-Port


 

Dnia 27.03.2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbyła się XVI edycja Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port dla gimnazjów naszego regionu, przygotowana przez nauczycieli szkoły – Renatę Sarnecką i Tomasza Frydrycha. W Konkursie wzięło udział 105 uczniów klas trzecich gimnazjów: nr 1, nr 2, nr 4, w Brzostku, Brzyskach, Cieklinie, Dębowcu, Kołaczycach, Krempnej, Lipnicy Dolnej, Opaciu, Szebniach, Święcanach, Trzcinicy (2 gimnazja).

Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I – III otrzymują punkty preferencyjne przy ubieganiu się do I LO w Jaśle do wybranej przez siebie klasy. Ponadto laureaci i finaliści otrzymują pamiątkowe dyplomy. Dyplomy za miejsce I – III należy dołączyć do dokumentacji składanej podczas zapisu do szkoły.

 

Organizatorzy:                                                                                                 Dyrektor I LO
mgr Tomasz Frydrych                                                                                        mgr Barbara Wierdak-Cyboroń
mgr Renata Sarnecka-Fryc

  • Regulamin konkursu - zobacz

  • O konkursie

W roku szkolnym 2003/2004 nauczyciele języka angielskiego, mgr Renata Sarnecka-Fryc i mgr Tomasz Frydrych, zorganizowali pierwszą edycję Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port dla uczniów gimnazjów regionu jasielskiego. Głównym celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego, umożliwienie zainteresowanym uczniom sprawdzenie swojej znajomości języka angielskiego, a także przyciągnięcie do naszej szkoły uczniów o dobrej znajomości języka angielskiego, jako że finaliści Konkursu otrzymują punkty preferencyjne przy ubieganiu się o przyjęcie do I Liceum Ogólnokształcącego.