Rekrutacja 2019/2020

Nowości

Dodano 2011-04-18 19:54:32

XXXVII Olimpiada Geograficzna

Piotr Pacocha (3f) został laureatem XXXVII Olimpiady Geograficznej. W zawodach finałowych, które odbyły się w dniach 14-17 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim udział wzięło 118 uczniów, z których wyłoniono 22 laureatów i 91 finalistów. W piątkowym etapie pisemnym Piotrek uzyskał 88,5 pkt. i został zakwalifikowany do niedzielnej części ustnej. Zmagania w części ustnej przyniosły znakomity wynik i decyzją Komitetu Głównego Olimpiady został on sklasyfikowany na 22 miejscu w Polsce!

IX Powiatowy Konkurs Chemiczny

Anna Kosiek (2d) i Anna Mikrut (3e) zostasły laureatkami IX Powiatowego Konkursu Chemicznego szkół ponadgimnazjalnych klas II, III i IV.

O konkursie

Dodano 2011-04-18 19:36:43

XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Hudyma (2h) została finalistką XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Dodano 2011-04-17 23:06:57

XII Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny

W finale XII Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Politechnike Warszawską Dawid Wójcik (3B) znalazł sie w pierwszej "20 - ce" laureatów i wyróżnionych (miejsc dokładnych nie podano).

Lista laureatów i wyróżnionych
Zadania finałowe

Dodano 2011-04-17 23:03:12

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

W finale IV Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" - z matematyki laureatami III stopnia zostali: Daria Boratyn, Sebastian Smoła, Piotr Stój i Przemysław Sokołowski - wszyscy z klasy 3B.

Lista laureatów

Dodano 2011-04-12 00:05:40

XXXVII Olimpiada Historyczna

Wojciech Bosak (3h) w dn.1-4 IV 2011 r. uczestniczył w etapie centralnym XXXVII Olimpiady Historycznej, który odbywał się w Gdańsku Jelitkowie. Wojtek w ostatecznej klasyfikacji uzyskał tytuł finalisty i jest zwolniony z egzaminu maturalnego z historii.
Gratulujemy!!

Dodano 2011-04-12 00:04:26

III Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Joanna Preisner (3a) i Marcin Domowicz (3e) zostali finalistami III Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Finał odbył się 2 kwietnia 2011 r. w Warszawie.

Dodano 2011-04-05 00:03:48

Dodano 2011-04-01 22:10:26

XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego

Edyta Gałuszka (3G) zajęła VII miejsce w etapie centralnym XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego i otrzymała tytuł finalisty tej olimpiady.

Dodano 2011-04-01 21:04:23

XXV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Logicznych i Matematycznych

Do finału krajowego XXV Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Logicznych i Matematycznych, który zostanie rozegrany we Wrocławiu 21 i 22 maja b.r., zakwalifikowali się: Klaudia Dziedzic, Łukasz Frydrych, Marcin Nycz, Mateusz Przewoźnik, Sebastian Smoła, Przemysław Sokołowski, Piotr Stój, Michał Twardzicki, Dawid Wójcik i Mateusz Żółtek - klasa 3B. Wszystkich finalistów w tej kategorii jest 129.