Samorząd Uczniowski 2017


Przemysław Surmacz (2f) - przewodniczący Samorządu UczniowskiegoSamorząd Uczniowski 2017

Przemysław Surmacz (2f) - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Skład Samorządu (wyniki wyborów)


Samorząd Uczniowski 2016


Aleksandra Stęgowska (2e) - przewodnicząca Samorządu Szkolnego 2016 Kinga Chudy (2c) - zastępca przewodniczącej Samorządu Szkolnego 2016
Aleksandra Stęgowska (2e)
przewodnicząca
Samorządu Szkolnego 2016
Kinga Chudy (2c)
zastępca przewodniczącej
Samorządu Szkolnego 2016

Wyniki wyborów


do góry

Samorząd Uczniowski 2015


 

Przewodniczący Samorządu Szkolnego: Mateusz Krzanowski, kl. 2c
Z-ca przewodniczącego Samorządu Szkolnego: Klaudia Tutaj, kl. 2a

od lewej:
Jakub Bieńkowski
1e, Marek Żygłowicz 1e, Daniel Muszański 1d, Magdalena Potrawska 2c, Mateusz Krzanowski 2c, Klaudia Tutaj 2a, Monika Błasik 2c, Karol Stój 1f, Kornelia Mierzwa 2d, Grzegorz Paryś 2c, Michał Opałka 2d, Anna Pawłowska 1d, Aleksandra Brągiel 2c, Amadeusz Bubniak 2b, Grzegorz Byczek 2d, Olga Wardęga 1d

nieobecni na zdjęciu: Julia Graczyk 1c, Aleksandra Sypień 1d, Paulina Dacyl 2a, Wojciech Hałucha 2b

 

zobacz więcej Smile

 


do góry

Samorząd Uczniowski 2014


Przewodniczący Samorządu Szkolnego
Michał Lechowski, kl. IIIB
Michał Lechowski - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Aleksandra Dubiel - zastępca przewodniczącego Samorządu Szkolnego Z-ca przewodniczącego Samorządu Szkolnego
Aleksandra Dubiel, kl. IIID

 

Skład Samorządu Uczniowskiego

 
Sekcja dziewczyn: Sekcja chłopców:
  1. Klaudia Tutaj, kl. IIA
  2. Monika Błasik, kl. IIC
  3. Magdalena Potrawska, kl. IIC
  4. Kornelia Mierzwa, kl. IID
  5. Katarzyna Cierlak, kl. IIIA
  6. Katarzyna Krzyżak, kl. IIIA
  7. Monika Mickiewicz, kl. IIIA
  8. Pola Śliwa, kl. IIID
  9. Sonia Zwoleńska, kl. IIIG
  1. Wojciech Michalski, kl. IIA
  2. Amadeusz Bubniak, kl. IIB
  3. Wojciech Hałucha, kl. IIB
  4. Grzegorz Paryś, kl. IIC
  5. Michał Folta, kl. IIIB
  6. Jakub Madej, kl. IIIB 
  7. Dominik Źrebiec, kl. IIIB
  8. Paweł Suszek, kl. IIIC
  9. Michał Małek, kl. IIIG

do góry

Samorząd Uczniowski 2013


 

Przewodniczący Samorządu Szkolnego: Jakub Latoszek, kl. IIIF
Z-ca przewodniczącego Samorządu Szkolnego: Szymon Inglot, kl. IIID

Skład Samorządu Uczniowskiego

 
Sekcja dziewczyn: Sekcja chłopców:
    1. Monika Mickiewicz, kl. IIA
    2. Martyna Strojek, kl. IIC
    3. Aleksandra Dubiel, kl. IID
    4. Sonia Zwoleńska, kl. IIG
    5. Olga Szczerba, kl. IIIA
    6. Maria Bażela, kl. IIID
    7. Karolina Wolska, kl. IIID
    8. Natalia Madej, kl. IIIE
    9. Paulina Brągiel, kl. IIIG

        1. Michał Lechowski, kl. IIB
        2. Dominik Źrebiec, kl. IIB
        3. Michał Mikrut, kl. IIC
        4. Michał Małek, kl. IIG
        5. Bartosz Kołodziej, kl.IIIA
        6. Miłosz Dłuski, kl. IIIB
        7. Jakub Misiołek, kl. IIIC
        8. Arkadiusz Kopeć, kl. IIID
        9. Piotr Myśliwiec, kl. IIIF


          do góry

          Samorząd Uczniowski 2012



          Michał Hap - przewodniczący szkoły
          Kacper Lawera - zastępca przewodniczącego szkoły
          Michał Hap - 3D
          przewodniczący szkoły 
          Kacper Lawera - 3H
          z-ca przewodniczącego szkoły 
             

          Skład Samorządu Uczniowskiego

           
          Sekcja dziewczyn: Sekcja chłopców:
          1. Maria Bażela 2D
          2. Karolina Wolska 2D
          3. Joanna Piątek 2F
          4. Paulina Brągiel 2G
          5. Aleksandra Kurowska 2G
          6. Gabriela Gorgosz 3D
          7. Paulina Rydarowicz 3D
          8. Ewelina Gotfryd 3G
          9. Agata Mularska 3G
          10. Karolina Czechowicz 3H
          1. Miłosz Dłuski 2B
          2. Patryk Gadzała 2F
          3. Jakub Kras 2F
          4. Jakub Latoszek 2F
          5. Oskar Zdunek 3A
          6. Paweł Lubaś 3B
          7. Bartosz Bolek 3C
          8. Wojciech Szaro 3D

          do góry