Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2017/2018


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia  Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Język polski

  • XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    Emilia Jarecka (3a), Kinga Kazimierska (2c) - udział w etapie okręgowym
  • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
    Oskar Kołodziej (2c), Michał Maczuga (2c), Marianna Sypień (3f) - udział w etapie okręgowym
  • Ogólnopolski Konkurs "Z ortografią na co dzień"
    Natalia Leputa (2c) - zakwalifikowana do finału konkursu
    Emilia Nowak (2c), Katarzyna Madejczyk (3b), Emilia Mączka (3b), Gabriela Hajduk (3b) - udział w etapie okręgowym


  Do góry

Język angielski

  • Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów I LO.
    Laureaci:
    1. Emilia Nowak (2c)
    2. Michał Syzdek (2c)
    3. Kinga Kazimierska (2c) / Natalia Niezgoda (2c) (ex aequo)
     

 


Do góry

Język niemiecki

  • Olimpiada
    Kornelia Gierlicka (3e) - zakwalifikowana do finału 41. OJN
  • Ogólnopolski  Konkurs "Verstehen" zorganizowany przez Mogalo Interaktywna Edukacja
    Arkadiusz Zawiła (1c) - 3 miejsce w kraju w kategorii klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych

Do góry

Język francuski


Do góry

Język łaciński


Do góry

Historia

  • XLIV Olimpiada Historyczna
    Wiktor Stygar (2a), Adam Zdebik (2a) - udział w etapie okręgowym

Do góry

Matematyka

  • Olimpiada
    Łukasz Dubiel (2b), Kamil Gajewski (3b) - udział w etapie okręgowym
  • XXXII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    Kamil Gajewski (3b) - laureat (1. miejsce)
    Katarzyna Wójtowicz (2b) - laureatka (2. miejsce)
    Michał Jakubek (3b) - laureat (3. miejsce)
    Dawid Węgrzyniak (3b) - wyróżnienie w finale konkursu
    Joanna Ramut (2d), Łukasz Dubiel (2b) - udział w finale konkursu
  • XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
    Łukasz Dubiel (2b)
    - 2. miejsce
    Kamil Gajewski
     
    (3b) - 3. miejsce 
    Katarzyna Wójtowicz (2b) - 3. miejsce
    Dawid Węgrzyniak (3b) - 3. miejsce
    Małgorzata Bugała
    (1b), Grzegorz Czarnecki (1b), Daniel Dybaś (3b), Michał Forystek (2b), Tomasz Mrówka (2e), Michał Jakubek (3b), Marek Patrzałek (1b) - wyróżnienie
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Matematyka
    Kamil Gajewski (3b) - laureat II stopnia
    Łukasz Dubiel (2b), Michał Jakubek (3b) - laureaci III stopnia
    Gabriela Hajduk (3b), Dawid Węgrzyniak (3b) - udział w II etapie (półfinale) olimpiady 
  • XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny
    Małgorzata Bugała (1e), Łukasz Dubiel (2b) - zakwalifikowali się do finału konkursu
    Kacper Libuszowski
    (1b), Tomasz Mrówka (2e), Marek Patrzałek (1b), Joanna Ramut (2d) oraz Katarzyna Wójtowicz (2b) - udział w do etapie rejonowym konkursu
  • Jagielloński Turniej Matematyczny
    Joanna Ramut (2d) - udział w finale turnieju
    Łukasz Dubiel (2b), Katarzyna Wójtowicz (2b) - udział w półfinale turnieju
    Kamil Gajewski (3b) - zakwalifikowany do półfinału
  • Powszechny Internetowy Konkurs dla uczniów szkół średnich - Matematyka
     

Do góry

Fizyka

  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Fizyka
     
    Michał Jakubek (3b), Krzysztof Słomski (3b) - udział w II etapie (półfinale) olimpiady 

Do góry

Geografia

  • Olimpiada
    Agnieszka Hudyma
    (3b)  - udział w etapie okręgowym XLIV Olimpiady Geograficznej.
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Geografia z elementami geologii
    Agnieszka Hudyma
    (3b), Wiktor Musiał (3c) - udział w II etapie (półfinale) olimpiady 

Do góry

Biologia


Do góry

Chemia


Do góry

Informatyka

  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Informatyka 
    Michał Jakubek (3b)
    , Kamil Gajewski (3b) - finaliści olimpiady

Do góry

Wiedza o społeczeństwie 

  • LIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    Kamil Dziedzic (3a), Ernest Dąbrowski (3a), Konrad Kamiński (3a), Franciszek Koszelnik (3c) - udział w etapie okręgowym

Do góry

Religia 

  • XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej
    Justyna Mikołajczyk, Marlena Łopatkiewicz - udział w etapie okręgowym

Do góry

Inne


Do góry

Sport


Do góry

Artyści 


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia  Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Do góry