Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2016/2017


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia  Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Język polski

  • Olimpiada
    Karolina Więcek (3a) - udział w etapie okręgowym XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 
  • Ogólnopolskie Konkursy "Z poprawną polszczyzną na co dzień" oraz "Z ortografią na co dzień"
  • Aleksandra Jarecka (2f), Emilia Nowak (1c), Natalia Leputa (1c), Emilia Mączka (2b), Gabriela Hajduk (2b), Katarzyna Madejczyk (2b) - zakwalifikowane do II etapu

Do góry

Język angielski


Do góry

Język niemiecki

  • Olimpiada
    Kornelia Gierlicka (2e) - laureatka (6. miejsce) 40. OJN

Do góry

Język francuski


Do góry

Język łaciński


Do góry

Język rosyjski


Do góry

Historia

  • Olimpiada "Solidarności" - dwie dekady Historii
    Justyna Kusiak (2a), Ernest Dabrowski (2a) - udział w II etapie
  • Olimpiada "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
    Kamila Rak (1a), Filip Sitek (1a) - udział w etapie rejonowym 

Do góry

Matematyka

  • Olimpiada
    Kamil Gajewski (2b) - finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
  • XXXII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    Kamil Gajewski (2b) - laureat (2. miejsce)
    Joanna Ramut (1d) - wyróżnienie w finale konkursu
    Łukasz Dubiel
    (1b), Joanna Kobak (3e), Katarzyna Wójtowicz (1b) - udział w finale konkursu
  • XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
    Kamil Gajewski (2b) - I miejsce
    Łukasz Dubiel
    (1b), Joanna Kobak (3e) - wyróżnienie
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
    Kamil Gajewski (2e) - laureat III stopnia
    Paweł Dubiel (1b), Joanna Kobak
     (3e), Michał Jakubek (2b), Paweł Nowak (3b), Dominik Syrek (3b) - udział w II etapie (półfinale) olimpiady 
  • XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny
    Katarzyna Wójtowicz (1b) - laureatka (2. miejsce)
    Kamil Gajewski (2b) - laureat (2. miejsce)
    Łukasz Dubiel (1b) - wyróżnienie w finale konkursu
    Joanna Ramut (1d) -
    finalistka konkursu
    Daniel Dybaś (2b) - udział w etapie rejonowym 
  • Powszechny Internetowy Konkurs dla uczniów szkół średnich - Matematyka
    Łukasz Dubiel 
    (1b) - finalista konkursu
    Joanna Kobak (3e) - zakwalifikowana do półfinału konkursu
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Do góry

Fizyka

  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
    Piotr Data (3b)Łukasz Dubiel (1b), Mateusz Twaróg (3b) udział w II etapie (półfinale) olimpiady 

Do góry

Geografia

  • Olimpiada
    Agnieszka Hudyma
    (2b) - udział w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Geograficznej.

Do góry

Biologia


Do góry

Chemia


Do góry

Informatyka


Do góry

Wiedza o społeczeństwie 


Do góry

Religia

  • XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej
    Wiktor Kobak, Justyna Mikołajczyk -
    udział w etapie diecezjalnym

Do góry

Inne


Do góry

Sport


Do góry

Artyści 


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia  Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Do góry