Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2013/2014


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Język polski

  • Olimpiada
    Edyta Stodolak
     (2c) - finalistka etapu centralnego XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
    Katarzyna Oleszkowicz (3b) - udział w części pisemnej etapu rejonowego XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
    Dominika Marekwica (2d) - udział w części pisemnej i ustnej etapu rejonowego XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 
  • Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
    Edyta Stodolak (2c) - 3. miejsce w finale konkursu
    Aleksandra Tęcza (3a), Olga Szczerba (3a), Agata Letniańska (3a), Joanna Kiczek (3d), Paulina Malara (2c), Martyna Strojek (2c), Magdalena Stój (2c), Magdalena Grzych (2c), Karolina Jasiewicz (2c), Alicja Łaba (2c), Agnieszka Bełda (2g), Aleksandra Gonera (1c), Mateusza Skała (1c) – udział w II etapie konkursu
  • Ogólnopolski Konkurs "Przeciągi Literackie"
    Aleksandra Nawracaj
    (2b) - 3. miejsce w finale

 

Do góry

Język angielski


Do góry

Język niemiecki

  • Olimpiada
    Joanna Lis 
    (2a) - udział w etapie okręgowym 37. Olimpiady Języka Niemieckiego 

Do góry

Język francuski

  • Olimpiada
    Emilia Wyroba (3a) i Natalia Gronkiewicz (3g) - udział w etapie okręgowym XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego
  • Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego pod Patronatem Prezydenta Miasta Krosna
     Emilia Wyroba (3a) – 2. miejsce
    Natalia Gronkiewicz (3g) – 4. miejsce

Do góry

Język łaciński

  • Olimpiada
    Agnieszka Paryś
     (3g) - laureatka etapu centralnego XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego
    Paula Kmiecik (3a), Karol Maculak (3a) - udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego
  • VIII Powiatowy Konkurs Mitologiczny
    Agnieszka Paryś
    - 1. miejsce

Do góry

Język rosyjski


Do góry

Historia

  • Olimpiada
    Gabriela Materniak (3a), Krzysztof Kapłon (2g) - udział w eliminacjach okręgowych XL Olimpiady Historycznej
  • Ogólnopolski konkurs ” Historia i kultura Żydów polskich”
    Katarzyna Krzyżak
    (2a) - finalistka etapu centralnego XI edycji konkursu

Do góry

Matematyka

  • XXVIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    Przemysław Boroń (1b) i Wojciech Dubiel (2b) - wyróżnienie w finale 
    Joanna Piątek (3f), Ilona Wójcik (1b), Łukasz Buczyński (1b),  Mateusz Nowak (3d) - udział w finale konkursu
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Matematyka
    Mateusz Nowak (3d) - laureat III stopnia olimpiady
    Joanna Piątek (3f) - udział w II etapie olimpiady
  • XIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
    Wojciech Dubiel (2b) - I lokata
    Hubert Syzdek (2f) - IV lokata
    Łukasz Buczyński (1b) - wyróżnienie
    Miłosz Delikat (2f) - wyróżnienie
    Damian Słomski (1b) - wyróżnienie
  • XIV Podkarpacki Konkurs Matematyczny 
    Wojciech Dubiel (2b) - laureat konkursu (3. miejsce)
    Hubert Syzdek (2f) - finalista konkursu
    Przemysław Boroń
     (1b) - udział w etapie rejonowym
  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
    Przemysław Boroń
    (1b) - wyróżnienie
    Diana Nguyen Van (2d) - wyróżnienie
    Marcin Siewierski (2d) - wyróżnienie   

Do góry

Fizyka

  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – fizyka
    Wojciech Dubiel 
    (2b) - uczestnik III etapu olimpiady
    Wojciech Głowacki 
    (3b), Łukasz Gorczyca (3b) - uczestnicy II etapu olimpiady
  • Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
    Wojciech Dubiel (2b) - 1. miejsce w kategorii klas II liceum - honorowy tytuł kaon
    Artur Siepietowski
    (2b) - 2. miejsce w kategorii klas II liceum - honorowy tytuł kaon
    Płaza Bartosz (2b), Głowacki Wojciech (3b) - honorowy tytuł taon
  • Konkurs Astronomiczny UJ „Astrolabium”
    Reczek Kamil (1b) – 11. miejsce
    Łukasz Buczyński (1b) – 14. Miejsce

Do góry

Geografia

  • Olimpiada
    Karol Maculak (3a) - uczestnik etapu centralnego XL Olimpiady Geograficznej
    Edyta Marszał
     
    (2c), Krzysztof Kawałek (2d), Marcin Siewierski (2d) - udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Geograficznej
  • Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – geografia z elementami geologii
    Piotr Janusz (3f) - uczestnik III etapu olimpiady
    Łukasz Buczyński 
    (1b), Michał Czapla (3f), Aneta Janas (3f),Wojciech Kmiecik (3c) - udział w II etapie olimpiady
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”
    Karol Maculak (3a) - wyróżnienie I stopnia na szczeblu krajowym
    Łukasz Buczyński (1b), Marcin Siewierski (2d), Edyta Stodolak (2c), Krzysztof Kawałek (2d), Patryk Szynal (1b), Aneta Janas (3f), Magdalena Stój (2c), Michał Czapla (3f) – dyplomy z wyróżnieniem
    Damian Gawliński (3f) i Adrian Aftanas (2d) – dyplomy uznania

Do góry

Biologia

  • Olimpiada
    Anna Sikorska (3e) - laureatka II stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej
    Paulina Samborska
    (3e) - udział w zawodach II stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej

Do góry

Chemia


Do góry

Informatyka

  • Olimpiada
    Marcin Karpiński (3b) - finalista z wyróżnieniem XXI Olimpiady Informatycznej
    Michał Budziak
     (3b) - uczestnik zawodów II stopnia XXI Olimpiady Informatycznej

Do góry

Wiedza o społeczeństwie

  • Olimpiada
    Kinga Kosiba 
    (3a) - udział w zawodach II stopnia LV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do góry

Religia


Do góry

Inne

  • XXII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
    Aleksandra Tocka (2f) - 5. miejsce w finale olimpiady
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej:
    Staniszewski Marcin – 1. miejsce w eliminacjach miejskich , 2. miejsce w finale powiatowym
  • Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny:
    Janas Aneta (3f), Kras Jakub (3f), Rąpała Mateusz (3f) - 5. miejsce drużynowo w finale powiatowym

Do góry

Sport

  • Szachy drużynowe:
    1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w ramach Licealiady – Gry Drużynowe w Szachach
  • Tenis stołowy
    1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w ramach Licealiady – Tenis Stołowy Chłopców
    1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w ramach Licealiady – Tenis Stołowy Dziewcząt
    3. miejsce w ramach Licealiady – etap rejonowy – Tenis Stołowy Dziewcząt
    4. miejsce w ramach Licealiady – etap rejonowy – Tenis Stołowy Chłopców

Do góry

Artyści

Chór Soli Deo - I miejsce na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie, III nagroda w kategorii chóry mieszane a capella na XXIII Myślenickim Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”- Myślenice 2013, II miejsce w kategorii zespołów szkół średnich w XIX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”, organizowanym przez JDK.


J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści


Do góry