Laureaci, finaliści i uczestnicy etapu centralnego olimpiad przedmiotowych i tematycznych


2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011| 2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001|2000
1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991|1990|1989|1988|1987|1986|1985|1984|1983|1982|1981|1980
1979|1978|1977|1976|1975|1974|1973|1972|1971|1970|1969|1968|1967|1966|1965|1964|1963|1962|1961|1960


Język polski | Język angielski | Język niemiecki | Język francuski | Język rosyjski | Język łaciński | Historia
Wiedza o społeczeństwie | Biologia | Geografia | Matematyka | Fizyka | Chemia | Informatyka | Astronomia
Wiedza techniczna | Filozofia | Inne


 

2017

Kornelia Gerlicka (2e) - laureatka  (6. miejsce) XL Olimpiady Języka Niemieckiego
Kamil Gajewski
(2b) - finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

2016

Kornelia Gerlicka (1e) - laureatka XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Jakub Stępień
 (3b) - finalista XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Bożydar Brewczyński (2a) – finalista XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

 

2015

Joanna Lis (3a) - finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Niemieckiego
Wojciech Dubiel (3b) - laureat (V miejsce w Polsce) LXIV Olimpiady Fizycznej

 

2014

Agnieszka Paryś (3g) - laureatka XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego
Anna Sikorska (3e) - laureatka II stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej
Edyta Stodolak (2c) - finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Karol Maculak (3a) - uczestnik etapu centralnego XL Olimpiady Geograficznej
Marcin Karpiński (3b) - finalista z wyróżnieniem XXI Olimpiady Informatycznej

 

2013

Tomasz Kudłacz (3e) - laureat (5. miejsce) LIX Olimpiady Chemicznej, złoty medal na 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Moskwie  
Kacper Lawera (3h) - finalista Olimpiady Teologii Katolickiej
Rafał Myśliwiec (3b) - finalista LXIV Olimpiady Matematycznej
Agnieszka Paryś (2g) - finalistka XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego
 

2012

Magdalena Hudyma (3h) - laureatka (3 lokata) XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Marcin Karpiński (1b) - finalista XIX Olimpiady Informatycznej
Tomasz Kudłacz (2e) - laureat LVIII Olimpiady Chemicznej
Kacper Lawera (2h) - laureat (3 miejsce) XXII Olimpiady Teologii Katolickiej
Gabriela Lechowska (2a) - finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

2011

Edyta Gałuszka (3g) - finalistka XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego
Piotr Pacocha (3f) - laureat XXXVII Olimpiady Geograficznej
Dominik Marek (3g) - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Wojciech Bosak (3h) - finalista XXXVII Olimpiady Historycznej
Magdalena Hudyma (2h) - finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

2010

Adam Furmanek (IIID) - finalista XVII Olimpiady Informatycznej
Aneta Lepucka
(IIIG) - laureatka ( 7 lokata ) etapu centralnego XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego, uczestniczka zawodów międzynarodowych "Certamen Ciceronianum" w Arpino we Włoszech
Kinga Trychta (IIH) - finalistka XXII Olimpiady Filozoficznej
Wojciech Bosak
(IIH) - I miejsce w etapie centralnym Olimpiady Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972  - 1514. Od Cedyni do Orszy”


2009

Mateusz Antas (IIH) - finalista XXXV Olimpiady Geograficznej
Adam Bełda (IIE) - finalista XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Angelika Nowak (IIIG) - finalistka XXXII Olimpiady Języka Francuskiego
Michał Strojek (IIIG) - finalista XXXIII Olimpiady Jezyka Angielskiego
Kinga Trychta (IH) - finalistka XIX Olimpiady Teologii Katolickiej
Greta Wardęga (IIIG) - finalistka XXXII Olimpiady Języka Niemieckiego

 

2008

Greta Wardęga (IIG) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Kazimierz Kmiecik (IIIG) - finalista XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Paweł Pietrzycki (IIIB) - finalista LIX Olimpiady Matematycznej
Karolina Wojdyła (IE) - finalistka XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej
Justyna Kmiecik (IIIG) - finalistka XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Tomasz Trychta ( IIIA) - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

2007

Andrzej Fadiejew (IIH) - laureat Olimpiady Języka Rosyjskiego
Judyta Przetacznik (IIIA) -  finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego
Karolina Wyderka (IIIA) - finalistka Olimpiady Języka Francuskiego

 

2006

Monika Motkowicz (IIIA) - uczestniczka etapu centralnego XXIX Olimpiady Języka Francuskiego
Monika Motkowicz (IIIA) - finalistka XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego
Andrzej Fadiejew (IH) - finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego
Piotr Kuźniarowicz (IIIC) - finalista Olimpiady Chemicznej
Paweł Szudy (IIIE)- finalista Olimpiady Chemicznej

 

2005

Justyna Szawan (IIIC) - finalistka XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego
Jakub Piękoś -(IIIB) - finalista Olimpiady Matematycznej
Mateusz Piękoś - finalista XXIX Olimpiady Języka Angielskiego

 

2004

Eliza Rączka - uczestniczka etapu centralnego XXII Olimpiady Języka Łacińskiego
Katarzyna Półchłopek - finalistka XXVII Olimpiady Języka Francuskiego
Joanna Langer - finalistka XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego
Agnieszka Idzik - uczestniczka etapu centralnego XLV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Agnieszka Idzik - finalistka XXVIII Olimpiady Języka Angielskiego

 

2003

Aleksandra Zegarowska (IIIA) - laureatka Olimpiady Języka Francuskiego - II lokata w Polsce
Iwona Morawska (IIIA) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Francuskiego

 

2002

Sylwia Waszkiel (IVC) - finalistka XXVI Olimpiady Języka Angielskiego
Karolina Czerska - laureatka XXV Olimpiady Języka Francuskiego
Jadwiga Urban - uczestniczka etapu centralnego XXV Olimpiady Języka Francuskiego

 

2001

Roman Dubiel -  finalista Olimpiady Geograficznej

 

2000

Jarosław Włudyka - uczestnik etapu centralnego Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Jakub Matuszewski - finalista XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Dawid Niezgoda - laureat (IV lokata) Olimpiady Geograficznej
Dawid Niezgoda - finalista Olimpiady Nautologicznej

 

1999

Grzegorz Ochała (IVA) - laureat XVII Olimpiady Języka Łacińskiego - VII lokata
Joanna Glanc - finalistka Olimpiady Geograficznej

 

1998

Justyna Betlej - finalistka XVI Olimpiady Języka Łacińskiego
Jacek Budzik -  finalista XLIV Olimpiady Chemicznej
Marcin Kielar
- laureat (II miejsce) V Olimpiady Informatycznej

 

1997

Marcin Kielar - finalista IV Olimpiady Informatycznej

 

1996

Jacek Budzik (IVB) - finalista XX Olimpiady Języka Angielskiego
Joanna Frużyńska - finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

1995

Barbara Kiczek - uczestniczka etapu centralnego XXXVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Małgorzata Kocimowska - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej
Renata Świątek - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej
Jakub Juszczyk - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Marcin Lichosik - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

 

1994

Krzysztof Jedziniak - finalista Olimpiady Fizycznej
Marek Lew - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
Barbara Kiczak - uczestniczka etapu centralnego XXXV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Dorota Macios - finalistka VI Olimpiady Filozoficznej
Paweł Klimek - laureat (III miejsce) Olimpiady Geograficznej

 

1993

Łukasz Rak - finalista Olimpiady Języka Francuskiego
Wojciech Palacz - finalista Olimpiady Fizycznej
Wojciech Palacz - laureat etapu centralnego w II Krajowym Konkursie Informatycznym organizowanym przez MEN, uzyskał I lokatę w Polsce (w tamtych latach nie było centralnej olimpiady - jej rolę pełnił ten konkurs)
Paweł Kocimowski - laureat V miejsca XLIV Olimpiady Matematycznej, udział w XVI Austriacko-Polskich Zawodach Matematycznych - nagrodzony w zawodach indywidualnych
Dorota Macios - uczestniczka etapu centralnego V Olimpiady Filozoficznej
Paweł Klimek - finalista Olimpiady Geograficznej

 

1992

Paweł Czubik - laureat Olimpiady Biologicznej
Jacek Gogola - laureat XXXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Wojciech Palacz - finalista Olimpiady Fizycznej
Jacek Plezia - finalista Olimpiady Fizycznej
Małgorzata Szczurek - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Małgorzata Kleban - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej
Wojciech Marecki - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej
Łukasz Rak - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego
Anna Szudy - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Filozoficznej
Robert Kwiatkowski - uczestnik etapu centralnego XVII Olimpiady Historycznej
Tomasz Macios - finalista IV Olimpiady Filozoficznej
Tomasz Macios - laureat XXII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

1991

Sławomir Szynal - finalista XXXVII Olimpiady Chemicznej
Lucyna Andrzejak - finalistka XXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

1990

Magdalena Musiał - finalistka XII Olimpiady Języka Francuskiego
Danuta Dzięglewicz - finalistka XIII Olimpiady Języka Niemieckiego

 

1989

Zbigniew Prucnal - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej i Astronomicznej

 

1988

Alicja Ćwik - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Józef Świstak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

 

1987

Andrzej Kapanowski - finalista Olimpiady Fizycznej
Renata Sajdak - finalistka Olimpiady Fizycznej
Piotr Jasik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej
Józef Świstak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

 

1986

Daniel Habrat - finalista Olimpiady Wiedzy Technicznej
Andrzej Kapanowski - finalista Olimpiady Fizycznej

 

1985

Wojciech Staniszewski - uczestnik Centralnej Olimpiady Wiedzy Społeczno - Politycznej
Stanisław Pochwała
- uczestnik etapu centralnego Olimpiady Historycznej

 

1984

Dariusz Szeląg - laureat Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

1983

Tomasz Czeluśniak - uczestnik etapu centralnego XXIX Olimpiady Chemicznej
Ewa Latoszek - uczestniczka V Turnieju Filozoficznego na szczeblu centralnym

 

1982

1981

Andrzej Krupa - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

 

1980

Roman Dąbrowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jerzy Piękoś - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Jerzy Kołodziejczyk - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Krzysztof Potyrała - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

1979

Janusz Przewoźnik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Anna Lazar - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Niemieckiego
Bogdan Przetacznik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Barbara Cynarska - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego (10 miejsce)

 

1978

Anna Rosiek - laureatka I miejsca etapu centralnego Olimpiady Języka Angielskiego
Teresa Rachowicz - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Bogdan Sepioł - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Tomasz Berezowski - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej
Grzegorz Tora - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej

 

1977

Jerzy Pepera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

 

1976

Stanisław Pikul - laureat etapu centralnego XLIV Olimpiady Chemicznej, uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej w Halle (NRD)
Janusz Rak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Waldemar Rachowicz - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznejuczestnik Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej w Budapeszcie, gdzie otrzymał wyróżnienie
Waldemar Rachowicz - finalista XXVII Olimpiady Matematycznej
Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Andrzej Juszczyk - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

 

1975

Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Waldemar Rachowicz - finalista XXVI Olimpiady Matematycznej
Janusz Szczepański - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

 

1974

1973

Bogusław Kocimowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

 

1972

1971

Roman Sikora - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Jolanta Bator - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Rosyjskiego
Zdzisław Stęgowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Tomasz Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

 

1970

1969

Janusz Psiuk - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Maciej Kuś - finalista XX Olimpiady Matematycznej

 

1968

Stanisław Stój - finalista XIX  Olimpiady Matematycznej
Stanisław Stój - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Jacek Majewski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Marek Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej
Marek Kosiek - finalista XIX Olimpiady Matematycznej

 

1967

Stanisław Stój - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej
Roman Libuszowski - laureat III miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznejlaureat V miejsca Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej
Adam Cichy - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Stanisław Wrona - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej
Stanisław Wrona - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej 

 

1966

Adam Idzik - finalista XVII Olimpiady Matematycznej

 

1965

Adam Idzik - laureat XVI Olimpiady Matematycznej

 

1964

Andrzej Olbrot - finalista XV Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie

 

1963

Andrzej Olbrot - finalista XIV Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie
Bolesław Krzywda - finalista XIV Olimpiady Matematycznej

 

1962

Jan Potera - finalista XIII Olimpiady Matematycznej  - uzyskał wyróżnienie
Jan Potera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

 

1961

1960

Paweł Oberc - laureat I miejsca XI Olimpiady Matematycznej
Józef Mikrut - laureat VI miejsca XI Olimpiady Matematycznej


2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011| 2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001|2000
1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991|1990|1989|1988|1987|1986|1985|1984|1983|1982|1981|1980
1979|1978|1977|1976|1975|1974|1973|1972|1971|1970|1969|1968|1967|1966|1965|1964|1963|1962|1961|1960


Język polski | Język angielski | Język niemiecki | Język francuski | Język rosyjski | Język łaciński | Historia
Wiedza o społeczeństwie | Biologia | Geografia | Matematyka | Fizyka | Chemia | Informatyka | Astronomia
Wiedza techniczna | Filozofia | Inne