Jasielski Konkurs Matematyczny

im. Hugona Steinhausa


 

         Tegoroczna trzynasta edycja Jasielskiego Konkursu Matematycznego im. H. Steinhausa dla szkół ponadgimnazjalnych odbyła się w sobotę 7 grudnia 2013 r. o godz. 10.00 w auli naszej szkoły. Konkurs został rozegrany w trzech kategoriach: klasa pierwsza, klasa druga i klasa trzecia. W konkursie uczestniczyło  60 uczniów ze szkół: Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, LO w Kołaczycach, II LO w Jaśle, I LO w Jaśle oraz spoza naszego powiatu: I LO w Brzozowie, I LO w Krośnie, II LO w Krośnie, LO w Lesku, I LO w Łańcucie, I LO w Rzeszowie, IV LO w Rzeszowie, LO Sióstr Prezentek w Rzeszowie, I LO w Sanoku, II LO w Sanoku. Komisję Konkursową stanowili nauczyciele naszej Szkoły: Kazimierz Poniatowski - przewodniczący, Lucjan Dranka, Tadeusz Kosiek i Renata Władyka. 

Kazimierz Poniatowski

 • Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa organizowany jest przez I LO w Jaśle dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego. Na zaproszenie organizatorów w konkursie tym mogą brać również udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych spoza powiatu, oraz szczególnie uzdolnieni uczniowie gimnazjum naszego powiatu.
  Głównym organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest nauczyciel naszej szkoły p. Kazimierz Poniatowski. Konkursem tym postanowił uczcić imię wybitnego matematyka i absolwenta I LO w Jaśle - Profesora Hugona Steinhausa.
 • Patron konkursu - Hugo Steinhaus
 • Regulamin konkursu - zobacz
 • Edycja XIII - 2013r., zadania, laureaci
  Edycja XII - 2012r., zadania, laureaci
  Edycja XI - 2011r., zadania, laureaci
  Edycja X - 2010r., zadania, laureaci
  Edycja IX - 2009r., zadania, laureaci
  Edycja VIII - 2008r., zadania, laureaci
  Edycja VII - 2007r., zadania, laureaci
  Edycja VI - 2006r., zadania, laureaci
  Edycja V - 2005r., zadania, laureaci
  Edycja IV - 2004r., zadania, laureaci
  Edycja III - 2003r., zadania, laureaci
  Edycja II - 2002r., zadania, laureaci
  Edycja I - 2001r., zadania, laureaci