Jasielski Konkurs Matematyczny

im. Hugona Steinhausa


 

          3 grudnia 2016 r. w auli naszej Szkoły rozegrany został XVI Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w nim udział 77 uczniów z następujących szkół: Gimnazjum Nr 1 w Jaśle, Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Zespół Szkół nr 4 w Jaśle oraz spoza powiatu jasielskiego: I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie, I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, Liceum Ogólnokształcące w Lesku, I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie, Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach, Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie, I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku.
         Komisję konkursową stanowili: mgr Lucjan Dranka, mgr Renata Władyka oraz mgr Tadeusz Kosiek (przewodniczący komisji).

 

 • Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa organizowany jest przez I LO w Jaśle dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego. Na zaproszenie organizatorów w konkursie tym mogą brać również udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych spoza powiatu, oraz szczególnie uzdolnieni uczniowie gimnazjum naszego powiatu.
  Głównym organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest nauczyciel naszej szkoły p. Kazimierz Poniatowski. Konkursem tym postanowił uczcić imię wybitnego matematyka i absolwenta I LO w Jaśle - Profesora Hugona Steinhausa.
 • Patron konkursu - Hugo Steinhaus
 • Regulamin konkursu - zobacz
 • Edycja XVI - 2016 r., zadania, laureaci
  Edycja XV - 2015 r., zadania, laureaci
  Edycja XIV - 2014 r., zadania, laureaci
  Edycja XIII - 2013 r., zadania, laureaci
  Edycja XII - 2012 r., zadania, laureaci
  Edycja XI - 2011 r., zadania, laureaci
  Edycja X - 2010 r., zadania, laureaci
  Edycja IX - 2009 r., zadania, laureaci
  Edycja VIII - 2008 r., zadania, laureaci
  Edycja VII - 2007 r., zadania, laureaci
  Edycja VI - 2006 r., zadania, laureaci
  Edycja V - 2005 r., zadania, laureaci
  Edycja IV - 2004 r., zadania, laureaci
  Edycja III - 2003 r., zadania, laureaci
  Edycja II - 2002 r., zadania, laureaci
  Edycja I - 2001 r., zadania, laureaci