Konkurs Języka Angielskiego
English Pass-Port


 

Dnia 26.03.2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbyła się XV edycja Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port dla gimnazjów powiatu jasielskiego, przygotowana przez nauczycieli szkoły – Renatę Sarnecką–Fryc i Tomasza Frydrycha. W Konkursie wzięło udział 75 uczniów klas trzecich gimnazjów: Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2 (przy Zespole Szkół Miejskich Nr 3), Gimnazjum Nr 4, Zespół Szkół Miejskich Nr 5 w Jaśle, Oddział Gimnazjalny przy Szkole Podstawowej w Dębowcu, Święcanach, Lipnicy Dolnej, Zespół Szkół Społecznych w Lublicy i Krajowicach, Gimnazjum w Kołaczycach, 3 Gimnazjum Sportowe w Zespole Szkół w Trzcinicy.
Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I – III otrzymują punkty preferencyjne przy ubieganiu się do I LO w Jaśle do wybranej przez siebie klasy. Ponadto laureaci i finaliści otrzymują pamiątkowe dyplomy. Dyplomy za miejsce I – III należy dołączyć do dokumentacji składanej podczas zapisu do szkoły.

 

Organizatorzy:                                                                                                 Dyrektor I LO
mgr Tomasz Frydrych                                                                                        mgr Barbara Wierdak-Cyboroń
mgr Renata Sarnecka-Fryc

  • Regulamin konkursu - zobacz

  • O konkursie

W roku szkolnym 2003/2004 nauczyciele języka angielskiego, mgr Renata Sarnecka-Fryc i mgr Tomasz Frydrych, zorganizowali pierwszą edycję Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port dla uczniów gimnazjów regionu jasielskiego. Głównym celem konkursu była popularyzacja języka angielskiego, umożliwienie zainteresowanym uczniom sprawdzenie swojej znajomości języka angielskiego, a także przyciągnięcie do naszej szkoły uczniów o dobrej znajomości języka angielskiego, jako że finaliści Konkursu otrzymują punkty preferencyjne przy ubieganiu się o przyjęcie do I Liceum Ogólnokształcącego.